Sveiki atvykę (Įvadas)

Go down

Sveiki atvykę (Įvadas)

Rašyti by The Tower on Tr. 08 24, 2016 9:12 pm

Sveiki,

Pirmiausia norėčiau padėkoti už apsilankymą šitame kukliame forume. Nors didžioji jūsų dalis esate senai pažįstami, aš vistiek nusprendžiau prisistatyti, kaip naujam kolektyvui. Gal kartais ateityje panaudosiu kažkur šitą įvadą. Very Happy  

Tai va, pirmiausia apibūdinsiu visus baisiausius dalykus šitame forume, kad nebūtų nuoskaudos kai jie atsitiks:  Evil or Very Mad  

  • Mano forumai dažnai būna eksperimentiniai.  Tai reiškia, kad yra 50% tikimybė, kad jie būs nevykę, turės kažkokią stiprią problemą, kurią visi tingės taisyti.  lol!
  • Šitas forumas pastatytas ant keliu žmonių komandų. Nors padarysiu progą ir solistiniams bandymams, visas balansavimas bus pritaikytas toms komandoms.
  • Mano laisvalaikis nepastovus. Kartais aš dingstu ir neturiu pasiteisinimo. Nuolatinis bambėjimas kartais mane gražina, bet kitu atveju galiu dingti ilgam. Todėl esu turėjęs daug forumų, kurių dauguma jau senai apleisti. Crying or Very sad


Užteks apie mane, atėjot juk į RPG forumą, o ne skaityti mano biografijos.

TurinysPaskutinį kartą redagavo Admin, Pen. 09 02, 2016 12:07 am. Redaguota 4 kartus(ų)

The Tower
Admin

Pranešimų skaičius : 102
Join date : 2016-08-24

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://mastertopupil.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Re: Sveiki atvykę (Įvadas)

Rašyti by The Tower on Tr. 08 24, 2016 10:04 pm

I. Kas tas RPG? Kodėl forumas?

Kadangi esu tinginys, pasinaudosiu savo buvusiu projektu, kad atsakyti į šį klausimą. Bent jau pirmas dvi raides
RP Klubas rašo:
Roleplay


Role-play tai angliškas terminas apibūdinantis veiksmą, kai žmonės susiburia ir sukuria istorija. Tai susibūrimas aplink laužavietę ar stalą ir pasakojimas istorijų. RP tai kūrybiškumo ir linksmumo skatintojas.

RP forumai iš esmės yra istorijos. Dažniausiai sukuri svarbų veikėją ir istoriją jam. Visi kiti taip pat sukuria veikėjus ir jų istorijas. Dar yra vadovai (dažniausiai moderatoriai) kurie sujungia suburia tuos veikėjus ir jų istorijas.

Dažniausiai Rp turi vadovus kurie sukuria aplinką, istoriją, tikslą. vadovai sukuria pasaulį, kuriame veikėjai galės veikti. Tavo ir kitų veikėjai taps kažkuo svarbūs tame pasaulyje, herojai, išskirtiniai, blogiečiai. Tu turėsi vesti savo veikėją pro istoriją, kuria jūs su kitais kuriate.

Kiekvienas žaidėjas prisiima kitokį veikėją ir tie veikėjai bendrauja su kitais veikėjais. Role-play yra labai panaši į vaidybą mintyse. Tu įsivaizduoji ką aprašo vadovas. Tada tu įsivaizduoji savo veikėjo reakciją ir apibūdini ją vadovui ir kitiems žaidėjams. Jie paeiliui daro tą patį.

Didžiojoje dalyje stalo, kortų, kauliukų žaidimų yra apibrėžta kaip laimėti ir kaip pralošti, laimėjimas yra žaidimo tikslas. Rp neturi nei laimėjimų nei pralošimų. Tavo tikslas, kaip žaidėjo yra padėti sukurti istorija ir pasilinksminti. Tu gali duoti savo veikėjui kitokių tikslų, bet jų pasiekimas neapibrėžia jokios reikšmės susijusios su "laimėjimu" ar "pralošimu". Kaip gyvenime, nėra taip svarbu ar tu laimėjai ar pralošei, svarbiau kaip tu jį nugyvenai.

Viskas įdomu, bet tikriausiai jūs klausiate" kas ten vyksta? Ką tie "veikėjai" daro?"

Dažniausiai veikėjai dalyvauja nuotykiuose, kuriuos galime sutikti nuotykių filmuose ar knygose. Viename Rp galite būti grupė slaptų agentų bandantys apsaugoti pasaulį nuo atominio sprogimo. Kitame, galite būti miestelio gyventojai, kurie kenčia nuo rūstaus valdovo. Galite būti grupė karių vienuoliktame amžiuje Europoj, ar Karaliaus Artūro riteriai, ar superherojai, ar Betmenas, ar originalus veikėjas, kurį sukuri, bet kokiame pasaulyje.


Šita citata atsako į didžiają klausimo dalį, bet aš dar noriu pridurti kelis dalykus.Pirmiausia, šitas forumas nera tiktai RP, šitame forume stipriai veikia ir G dalis, tai yra Žaidimas. Yra mechanikos ir yra tikslas. Visa patirtis, kurią bandau sukurti, suksis apie tas tris raides. Žaidimų mėgėjai nelabai sutiks su manimi, bet tikrieji RPG (ne nuvalkiotas RPG kompiuteriniuose žaidimuose) duoda daug daugiau laisvės. RPG žaidimai, kaip DnD, Pathfinder ir panašiai naudoja patį galingiausią kompiuterį, savo paties protą. Todėl kai kuriems, tokie forumai labai arti širdies.

Tai priveda prie paskutinio klausimo, kodėl forumas? Nors tai tiesa, kad originalusis RPG yra žaidžiamas gyvai ir prie stalo. Atvirai, taip yra daug įdomiau. Tačiau šis pomegis nėra toks populiarus, todėl žaidėjai renkasi iš skirtingų vietų ir laikų. Forumas priverčia tave supaprastinti, nes negali paaiškinti gyvai. Jis taip pat priverčia sulėtinti, nes nera griežto laiko. Bet, ir cia didelis BET, jis duoda galimybė, tiems kurie kitaip negali.

Kadangi aš noriu pabrėžti skirtuma tarp RP ir G, aš žymėsiu juos skirtingomis spalvomis.

Grįžti į Turinį


Paskutinį kartą redagavo Admin, Kv. 08 25, 2016 6:04 pm. Redaguota 4 kartus(ų)

The Tower
Admin

Pranešimų skaičius : 102
Join date : 2016-08-24

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://mastertopupil.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Re: Sveiki atvykę (Įvadas)

Rašyti by The Tower on Kv. 08 25, 2016 12:07 am

II. Koks tikslas?


Šitame forume tikslas yra labai subjektyvus. Vienintelis tikslas, dėl kurio visi sutinka yra pasilinksminti. Bet aš vistiek pabandysiu apibūdinti tikslą.

Pirmiausia RP tikslas. Pats paprasčiausias būdas pasilinksminti su RP yra sukurti įdomias istorijas. Skamba lengviau nei yra, tačiau grupė kūrybiškų žmonių tai palengvins. Kadangi RP vyksta tarp kelių žmonių. Dažnai iškyla klausimas, ką daryti? Norint gerai praleisti laiką, reikia rasti atsakymą balansuojant, ką mano veikėjas darytų ir kas būtų įdomu/padarytų įdomią istoriją. Todėl veikėjai dažnai kelią konfliktą. Galiausiai, tai admino darbas sukurti įdomią aplinką. Bent jau tokio tipo forumuose.

G dalis kiek kitokia. Šis forumas turi tikslą, tai yra pasiekti bokšto viršų. Kas jame? Niekas nežino. Kaip jį pasiektį. Praeiti visus aukštus visiems įprastu būdų, spardant užpakalius. Šis forumas bando atmėgdžioti Monster Hunter serija, kur grupelė žmonių, bando sumedžioti daug didesni ir baisesnį priešininką. Todėl kiekvieną aukštą gina toks pabaisiukas. Nugali visus aukštus ir užlipi į viršų, laimi.

Grįžti į Turinį

The Tower
Admin

Pranešimų skaičius : 102
Join date : 2016-08-24

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://mastertopupil.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Re: Sveiki atvykę (Įvadas)

Rašyti by The Tower on Kv. 08 25, 2016 6:58 pm

III. Sistema RPRP Sistema yra labai paprasta. Forume yra sukurta keletas vietovių. Veikėjai būna vienoje iš jų ir gali keliauti tarp jų. Kol bendravimas vyksta tarp veikėjų, GM (admin) nesikiša, jei to nereikia. Už aplinką, NPC (GM valdomi personažai) ir panašiai atsako GM.  Palieku dalį valdžios ir žaidėjams, dėl dramatinio efekto. Žaidėjai gali kontroliuoti pasyvias minias, nesvarbius veikėjus ir panašiai, tačiau adminui nusprendus ir parašius kitaip, laikomasi GM sprendimo.

Tematiškai tai yra Azijos fantastiniai viduramžiai. Visi kuriasi ne kovotoją, o kovos meną. Tie menai gali būti įprasti, kaip Karate, Muay Thai, Kong Fu. Jos paprastai turi labai daug disciplinų, todėl reiktų kažką pridėti, kaip mokyklos pavadinimą (pvz. Kong Fu - Rising Dragon). Taip pat, galima sukurti savo, labiau fantastinius kaip menas su aštriomis vėduoklėmis ar kardais. Jei ginklas yra neįprastas, disciplinos nebutinos, bet leidžiamos. Kadangi šis forumas turi fantastikos, tai mes pridedam terminą Chi. Tai vidinė kovotojų energiją, kuria menai sugeba panaudoti savo technikose. Normaliai šituos menus ir chi reikia tobulinti visą gyvenimą ir dauguma nesugeba pasiekti tobulybės. Tačiau atsiradus keistajam bokštui, buvo išsiaiškinta, kad kilant pro aukštus įmanoma atrakinti paslėptas jėgas daug greičiau. Išgirdus apie žinią, viso pasaulio kovos menų mokyklos susiruošė į kelionę, parodyti savo mokyklos pranašumą.


Grįžti į Turinį


Paskutinį kartą redagavo The Tower, Antr. 11 08, 2016 9:37 pm. Redaguota 1 kartą

The Tower
Admin

Pranešimų skaičius : 102
Join date : 2016-08-24

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://mastertopupil.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Re: Sveiki atvykę (Įvadas)

Rašyti by The Tower on Kv. 08 25, 2016 7:52 pm

IV. Sistema GĮ sistemą G buvo įdėta daugiau darbo, kad išgauti norimą kiekį strategijos, neapsunkinant forumo sistemos. Perpratus sistemą ji pasirodys gan paprasta, bet kadangi ji yra kiek neįprasta, aprašymas yra ilgokas. Visa sistema aprašyta kitoje temoje, kuria čia. Apačioje yra sutrumpinta struktūra.

1. Veikėjai ir GM ridena resursų kauliukus.
2. Nustatomas eiliškumas.
3a. Pirmas kovotojas naudoja techniką.
3b. Antras kovotojas naudoja techniką.
...
3x. Paskutinis kovotojas naudoja techniką.
4. Tikriname ar dar turi naudojamų resursų. Jei taip, grižtame prie 3. Jei ne, grįžtam į 1.

Kovos sistema plačiau

Grįžti į Turinį


Paskutinį kartą redagavo The Tower, Pir. 09 19, 2016 9:36 pm. Redaguota 2 kartus(ų)

The Tower
Admin

Pranešimų skaičius : 102
Join date : 2016-08-24

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://mastertopupil.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Re: Sveiki atvykę (Įvadas)

Rašyti by The Tower on Pir. 08 29, 2016 4:51 pm

V. Veikėjas

Veikėjai yra pradinis žaidėjų įnašas į šį forumą. Tai bus jūsų pirmutinis kūrybos darbelis, kuris stovės su jumis ilgą laiką. Žaidėjai turi galią kontroliuotį kuriamą istoriją tik pro savo veikėją ir kiekvienas žaidėjas turi savų idėjų. Tu gali sukurti busimą kovotoją už teisybę ar sekantį blogį. Gali sukurti raumenų kalną ar smulkų magą. Gali net būti nekovotojas, nors to aš visiškai nesiūlau.

Pirmiausia duosiu kelis pasiūlymus, kad veikėjas būtų įdomesnis:

Pirma, būk tematiškas. Čia yra kovos menų pasaulis ir šaunamieji ginklai dar nesukurti. Mechanizmai neegzistuoja ir garų variklis nepopuliarus. Tokiose menuose, kovotojai yra atsidavę savo mokyklai. Netgi jei mokinys nebe priklauso mokyklai, jis bando įrodyti, kad jo menas yra geriausias.

Antra, būk originalus. Šiais laikais būti pilnai originaliu sunku, bet reikia stengtis sujungti kelis neįprastus bruožus. Įsivaizduok jūreivį kuris bijo aukščio. Nieku gyvu neplaukios su dideliais laivais, nors maži visai netrukdo. Svarbu kad šitie bruožai nenusakytų viso veikėjo, o tik apibūdintų vieną pusę. Pradžioje net nebūtina viską apgalvoti, svarbiausia, kad veikėjas laikytus charakterio, o ne keistų kas kelis postus. Beje, nebijokit minusų! Minusai gali būti labai linksmi. Pvz kovotojos, kuris nemoka kalbėti ir rašyti, turės įdomų laiką aiškinant ko nori su kūno kalba.

Paskutinis pasiūlymas, nenubrėžkit viso kelio. Svarbiausia veikėjui yra keistis. Nusistovėjęs pirdžius niekam neįdomus po pirmu 20 postu. Jie turi keistis. Ar tai būtų naivus berniukas, kuris supranta koks žiaurus pasaulis, ar veteranas, kuris matė tik karą ir nesupranta švelnumo. Nesitikėk, kad viskas eis kaip nori. Jei tu sugalvojai visus pasikeitimus, tai nėra pasikeitimas. Palik bent kelis galimus variantus. Taip kiti žaidėjai norės su tavim kurti istorija, nes matys, jog jų idėjos įtakoja ne tik juos pačius.


Tiek apie RP pusę. Mechaniškai veikėjai yra jūsų įrankis pasiekti žaidimo pabaigą. Veikėjas yra sudarytas iš kelių skaičių. Tai yra Gyvybės, Resursų kauliukų, Bonusų ir technikų. Gyvybės nurodo kiek žalos gali surinkti veikėjas, kol nesustoja širdis. Resursai parodo, jo vidinę stiprybė ir galimybę atlikti technikas (Metamų kauliukų kiekį, kovos pradžioje). Bonusai yra tiesiog vieta sukelti visus priedus nuo įrangos. Technikos tai yra žaidėjų sugalvotos ir GM įvertintos atakos/galios. Jos sudaro 50 procentų strategijos.

Mechaniškai galima sukurti kokį tik nori veikėją, bet siūlau specializuotis. Įranga bus specializuota, todėl didesnė tikimybė laimėti bus su įvairia komanda. Yra trys pagrindinės klasės. Tankas (nedaug žalos, bet ilgai išgyvena), Kovotojas (daug žalos, bet mažai gyvybių), Pagalba (padeda kitiems, bet labai greit miršta).


Veikėją reikia susikurti atitinkamose vietose (nuoroda apačioje). Susikūrus iškart galima dalyvauti RP, bet į bokštą galima tik gavus patvirtintas technikas. Šitame forume kūrimasis veikia truputi kitaip. Pirmiausia reikia sukurti Kovos meną ir tada po juo parašyti veikėją. Anektoje bus viskas aprašyta ir atsižvelgus į kitus žaidėjus ar pavyzdį galėsite sukurti.

Anketa
Veikėjų kategorija

Grįžti į Turinį


Paskutinį kartą redagavo The Tower, Kv. 09 22, 2016 4:43 pm. Redaguota 6 kartus(ų)

The Tower
Admin

Pranešimų skaičius : 102
Join date : 2016-08-24

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://mastertopupil.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Re: Sveiki atvykę (Įvadas)

Rašyti by The Tower on Pir. 08 29, 2016 4:55 pm

VI. Progresas

Progresas egzistuoja šitame forume labai paprastai. Yra du budai progresuoti, lygiu ir daiktais. Abu variantai naudingi ir reikalingi. Pradėkime nuo lygių. Lygiai tiesiogiai pririšti prie pasiekto aukšto. Jei veikėjas pasiekia 5 aukštą nugalėdamas ketvirtą bosą, jis yra penkto lygio. Kiekvienas lygis duoda po skirtingą priedą. Šio posto apačioje bus sąrašas lygių ir jų suteiktų priedų. Lygius galima peršokti jei su kita komanda nugalį aukštesnį bosą, bet vienas peršokinėti negali.

Lvl 1 - HP 30, Res 3L, Technikos 3
Lvl 2 + ???
Lvl 3 + ???

Daiktai duoda bonusus. Įprastus daiktus galima gauti iš parduotuvės, bet tenai nieko įspūdingo nerasite. Visas grožis yra taip pat susietas su aukštais, o tiksliau bosais. Kiekvienas bosas išmeta turi kelis galimus išmetimus. Šie išmetimai gali būti paversti į naudingus daiktus. Taip pat egzistuoja puikiai suderinti daiktai, kurie tobulina technikas, bet apie juos nieko nežinoma.

Grįžti į Turinį


Paskutinį kartą redagavo The Tower, Pir. 10 31, 2016 5:48 pm. Redaguota 4 kartus(ų)

The Tower
Admin

Pranešimų skaičius : 102
Join date : 2016-08-24

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://mastertopupil.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Re: Sveiki atvykę (Įvadas)

Rašyti by The Tower on Pir. 08 29, 2016 4:56 pm

VII. Taisyklės

Taisyklės gan paprastos. Jas padalinsiu į dvi puses: Forumo ir RP. Forumo taisyklės tokios:
1. Floodui ir Spamui sakom NE! - Negalima spaminti ir floodinti, ką tai tiksliai reiškia pranešiu kai sulaužysite.
2. Gerbkite vieni kitus, žaidėjus ir GM. - Paprasta ir nesunku,. Jei pasirodo per sunku, nesilaikėte furomotion taisyklės, kad galima į forumus tik nuo 13 metų.
3. Nepostinkite, kas netiktų į PG13 skiltį. - Kartais nusileisiu dėl šito, bet šiaip neleidžiu.
4. GM yra dievas. - Žinau, nesąžininga, bet kitaip nemoku. Tačiau kaip tikras dievas, retai kišuosi į mirtingųjų reikalus.
5. Jei nežinai ar gali kažką daryti forume, klausk GM.

RP taisyklės irgi įprastos.
A. Nedievauk - sakiau kad dievas tik GM, bet čia turiu omeny, kad valdai tik savo veikėją. Rašai jo ketinimus ir lauki rezultato. Jokių, aš tave sutriniau į miltus, nieko negali padaryti nes jau parašiau.
B. Nemetagamink. -Nenaudok savo kaip žaidėjo žinias kaip veikėjo žinias. Žinau sunku, bet pasistenk galvoti už kitą asmenį.
C. Nenaudok Bunshin No Jutsu. - Veikėjas gali būti tik vienoje vietoje vienu metu. Simple.
D. Nesusirašinėk su savimi. - aka nerašyk iš eilės du kartus. Kantrybės. Aišku jei kažkas užstrigo dienelę ar dvi, gali parašyti apie išėjimą iš vietos.


Grįžti į Turinį


Paskutinį kartą redagavo The Tower, Pir. 10 31, 2016 5:50 pm. Redaguota 4 kartus(ų)

The Tower
Admin

Pranešimų skaičius : 102
Join date : 2016-08-24

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://mastertopupil.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Re: Sveiki atvykę (Įvadas)

Rašyti by The Tower on Pir. 08 29, 2016 4:57 pm

VIII. Pabaiga

Tai tiek. Jeigu kyla klausimu, rašyk adminui. Taip pat mes turime kelių forumų skype chata. Pamatęs, kad norite dalyvauti duosiu prieeigą. Žaidime gali vykti daug daugiau, nei šitas postas aprašo. Tokiu atveju galite klausti admino, bet yra tikimybė, kad liksite be atsakymo. Tikiuosi jums šitas forumas patiks ir tikiuosi kad jis gyvuos dar daug laiko.


Grįžti į Turinį

The Tower
Admin

Pranešimų skaičius : 102
Join date : 2016-08-24

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://mastertopupil.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Re: Sveiki atvykę (Įvadas)

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume